PRZEBIEG IMPREZY
 
Ośrodek Rozbrat-Jutrzenka Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA nadają się na specyficzny rodzaj imprez. Główną zaletą urodzin/imienin organizowanych w Ośrodku Rozbrat jest ich kameralny charakter. Ze względu na fakt, że 25-metrowy basen posiada tylko 3 tory, jest na potrzeby imprezy wynajmowany w całości, co zapewnia uczestnikom całkowitą prywatność, ponieważ w trakcie imprezy nie ma na basenie obcych osób. Dlatego oferta przeznaczone jest dla osób, które najbardziej cenią sobie imprezy organizowane w luksusowym kameralnym ośrodku i we własnym gronie, czego nie mogą zapewnić większe obiekty. Ponadto parametry i wyposażenie basenu (dość duża głębokość jak na imprezę urodzinową oraz brak zjeżdżalni) sprawiają, że obiekt nadaje się do organizowania imprez dla starszych dzieci.
 
W imprezie może wziąć udział do 30 osób (dzieci lub młodzież). Impreza składa się z trzech części: na basenie, na sali gimnastycznej i posiłek z dyskoteką w małej sali konferencyjnej.
 
     
 
     
 
Część I imprezy – BASEN
 
Impreza rozpoczyna się trwającymi godzinę atrakcjami i zabawami na basenie. Zabawy odbywają się w na basenie o wymiarach 25 m x 6 m o głębokości od 1,1 m do 2 m. Dzieci rywalizują między sobą w różnych konkurencjach, które są dostosowane do wieku uczestników i do ich obycia z wodą. Zabawa w wodzie jest nadzorowana przez ratowników, instruktorów lub trenerów pływania i instruktorów sportu. Dziećmi zajmują się minimum dwie osoby posiadające wymienione kwalifikacje i uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez dla dzieci. Zabawy i konkurencje odbywają się z użyciem dużej ilości kolorowego sprzętu wodnego – np. makarony, piłki, deski, materac, węgorze ratownicze, koła ratunkowe, manekiny ratownicze oraz sprzęt do wyławiania z wody. Organizowane są także wyścigi na pontonach. Niektóre konkurencje mogą być przeprowadzane z muzyką, podobnie do zajęć aqua fitness. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymują nagrody od organizatorów. Klient może również zafundować nagrody specjalne od siebie. Ta część imprezy trwa 60 minut.
 
     
 
     
 
Część II imprezy – SALA GIMNASTYCZNA
 
Po wysuszeniu i przebraniu dzieci, na co przewidziane jest 30 minut, wszyscy udają się na salę gimnastyczną, gdzie kontynuowana jest zabawa „na sucho”. Ośrodek Rozbrat dysponuje nowoczesną i dobrze wyposażoną salą gimnastyczną, która jest przystosowana i w pełni wyposażona do gier zespołowych (siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, mini hokej dla dzieci itp.), ćwiczeń gimnastycznych (materace, piłki lekarskie różnych rozmiarów itp.) oraz posiada stoły do tenisa stołowego. Istnieje duża elastyczność w doborze konkurencji. Mogą to być różnego rodzaju wyścigi lub gry zespołowe zależnie od upodobań uczestników. Dzieci bawią się pod nadzorem co najmniej 2 instruktorów. Tutaj również część imprezy może przebiegać przy muzyce. Część ta trwa 60 minut.
 
Część III imprezy – SALA KONFERENCYJNA
 
Po części obejmującej gry i zabawy na basenie i na sali gimnastycznej odbywa się przyjęcie urodzinowe/imieninowe na sali konferencyjnej, gdzie dzieci mogą spożyć posiłek i poczęstować się tortem. Ta cześć imprezy będzie przebiegała przy najnowszych hitach disco lubianych przez dzieci, które uatrakcyjnią efekty świetlne i laserowe oraz dym. Catering na tę część imprezy można zorganizować osobiście lub zamówić w położonym obok sali konferencyjnej lokalu „Glam Cafe”, który również na życzenie klientów może odpłatnie udostępnić gry PlayStation.
 
     
 
     
 
Zarówno na basenie, jak i na sali gimnastycznej i sali konferencyjnej znajdują się okolicznościowe dekoracje z balonami i napisami np. „URODZINY JOASI” lub „IMIENINY ALEKSANDRA”. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują od organizatorów drobne nagrody i ozdobne pamiątkowe dyplomy. Podczas imprezy wykonywane jest kilkaset zdjęć, które obejmują zdjęcia na basenie, włącznie ze zdjęciami podwodnymi, oraz zdjęcia na sali gimnastycznej i na sali konferencyjnej. Po imprezie wykonywana jest pamiątkowa strona internetowa, która będzie wszystkim przypominała o radosnych chwilach spędzonych na basenie.
 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
 
  • Dzieci na imprezę zabierają ze sobą strój na pływalnię (klapki, kostium/slipy, czepki, okularki i ręcznik) oraz strój sportowy na salę (adidasy/tenisówki/trampki, koszulka, spodenki gimnastyczne).
  • Wejście grupy wraz z opiekunami jest wliczone w cenę imprezy.
  • Uczestnicy imprezy spotykają się z organizatorami w holu głównym Ośrodka na 15 minut przed rozpoczęciem imprezy, skąd po zostawieniu w szatni okryć wierzchnich i obuwia, są kierowani do przebieralni.
  • Grupa dziewcząt udaje się do przebieralni damskiej wraz z dorosłą opiekunką, a grupa chłopców do przebieralni męskiej z dorosłym opiekunem, gdzie przebierają się i zostawiają odzież w szafkach, a klucze od szafek wręczają opiekunowi. Opiekunów do przebieralni musi zapewnić klient we własnym zakresie.
  • Po zakończeniu części basenowej, dzieci udają się do przebieralni, gdzie suszą się i zmieniają strój z basenowego na sportowy, na co jest przewidziane 30 minut.
  • Po przebraniu grupa zbiera się na sali gimnastycznej w celu kontynuowania zabawy przez 60 minut.
  • Po przebraniu odzieży grupa udaje się na salę konferencyjną w celu spożycia posiłku i tortu oraz zabawy na dyskotece. Ta część trwa 60 minut.
  • Opiekun z grupy może wcześniej w trakcie imprezy wejść na salę konferencyjną, aby nakryć do stołu. W trakcie przebywania grupy na basenie i na sali gimnastycznej, sala konferencyjna będzie zamknięta.
  • Istnieje duża elastyczność w ustalaniu długości poszczególnych części imprezy. Część na basenie oraz część na sali gimnastycznej może trwać po 30 lub 60 minut zależnie od preferencji klienta. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej przebiegają zabawy trwające po 60 minut. Również wynajem sali konferencyjnej może być elastyczny i trwać 30, 60, 90 minut. Sala konferencyjna może być wynajęta równolegle do trwających zajęć na sali gimnastycznej.

     

     

OBIEKT

Ośrodek Rozbrat-Jutrzenka Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA jest niewielkim kameralnym ośrodkiem sportowym, który posiada liczne atrakcje, z których mogą skorzystać rodzice oczekujące na swoje pociechy bawiące się na imprezie. Ośrodek po generalnym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu posiada basen, dobrze wyposażoną klimatyzowaną salę gimnastyczną, atrakcyjną klimatyzowaną siłownię z widokiem na salę gimnastyczną, saunę fińską i solarium.